Magazín (blog)

Vytvořil(a) Jakub Jirsa, Změněno dne Mon, 18 Jan 2021 v 09:53 AM dle Jakub Jirsa

Modul „Magazín“ nebo také „Články či Blog“ je specifický modul redakčního systému zaměřený na tvorbu a správu článků. Tento článkový modul má svoji vlastní strukturu, která je nezávislá na struktuře stránek. Všechny články lze snadno spravovat na jedné stránce, kde je vše tříděno dle příslušných kategorií článků. Využívání článků významně posiluje e-shop v SEO optimalizaci a nabízí zákazníkům veškeré informace ohledně zboží, které hledají. 


Výhodou článků magazínu je nezávislost na struktuře e-shopu. Celý modul včetně článků je ve struktuře e-shopu veden jako jediná stránka. Články můžete zařadit do jakékoliv kategorie jakékoliv úrovně. 


Struktura magazínu 


Magazín v administraci e-shopu

Sekce magazín je tvořena tabulkou kategorií (červená) magazínu a tabulkou článků (modrá). Vytvoření nového článku

Zobrazení článků magazínu na titulní straně

Dle zvolené šablony se zobrazují články na titulní straně - výpis článků může vypadat např. takto:

Zobrazování článků na titulní straně lze definovat v nastavení titulní stránky. V editaci titulní strany (Redakční systém -> Stránky) najdete na kartě "rozšířené údaje" sekci Magazín - zde lze vybrat, zda zobrazovat články pouze označené "zobrazit na titulní straně" nebo zobrazovat všechny dle data vytvoření od nejnovějšího. 


Pro zobrazování pouze vybraných označených článků je potřeba každý článek po zveřejnění označit "zobrazit na titulní straně" na kartě článku magazínu.Byl tento článek užitečný?

To je skvělé!

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Je ním líto, že jsme vám nepomohli

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Dejte nám vědět, jak můžeme tento článek vylepšit!

Vyberte alespoň jeden důvod

Zpětná vazba odeslána

Oceňujeme vaši snahu a pokusíme se článek opravit