Podání online České pošty

Vytvořil(a) Jakub Jirsa, Změněno dne Sat, 17 Nov 2018 v 09:40 PM dle Jakub Jirsa

Do dopravního modulu České pošty jsme doplnili exportní soubor pro podání online. Objednávky s dopravou České pošty lze jednoduše exportovat z e-shopu a importovat do podání online pomocí CSV souboru.


Nastavení podání online

V rozhraní online podání proveďte nastavení importu dat dle následujícího obrázku sami nebo kontaktujte poštovního poradce. Nastavení výchozích hodnot exportu

V nastavení e-shopu lze definovat výchozí hodnoty doplňkových služeb. Přejděte do sekce Nastavení -> Dopravci a v záložce Česká pošta najdete seznam doplňkových služeb. Vybrané služby se budou automaticky exportovat do CSV souboru. V CSV souboru pak můžete jednotlivé služby následně upravit pro jednotlivé balíky. Nastavení dopravy

Aby byl export dat přístupný pro objednávky s dopravou České pošty, je nutné vybrat dopravní modul "Do ruky" nebo "Na poštu" dané dopravě. Nastavení provedete v sekci Marketing -> Doprava a platba. 


Vytvoření exportního souboru

Pro export objednávek České pošty jednoduše označte objednávky s touto dopravou a v hromadných akcích vyberte "Česká pošta - podání online". Tím vytvoříte CSV soubor, který uložte na disk a následně jej nahrajte do podání online České pošty. 

 

Byl tento článek užitečný?

To je skvělé!

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Je ním líto, že jsme vám nepomohli

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Dejte nám vědět, jak můžeme tento článek vylepšit!

Vyberte alespoň jeden důvod

Zpětná vazba odeslána

Oceňujeme vaši snahu a pokusíme se článek opravit